PIVSTRO slaví 6.narozeniny

Pivstro slaví 6. narozeniny!!!! Hurááááá!!!

Přijďte je oslavit s námi v úterý 27.9. od 16 do 23 hodin! 

Potečou česká piva, francouzská vodka se stane oficiálním narozeninovým drinkem, pochutnáme si na japonském sushi a amerických burgerech. Prostě to oslavíme jak jinak než světově. :) 

Jsme Vám všem moc vděční za to, že k nám chodíte v tak velkém počtu, a tak jsme si pro Vás všechny welcome drink, jak se na narozeninových oslavách sluší a patří. Piva bude samozřejmě dostatek, večer se však ponese ve znamení kvalitní francouzské Bistro vodky. Takže starší 18+ dostanou pěkně na příchod panáčka vodky nebo bude přichystán drink Skinny Bitch. Další rundy budou připraveny za speciální narozeninové ceny, které budou více než příznivé. :)

Navíc ve středu pak ti šťastnější budou mít volno v podobě státního svátku, takže prostor pro oslavu do zavíračky bude více než velký :)

Písnička samozřejmě bude také a počasí máme objednané. A kdyby se nááááhodou mělo ochladit nebo pršet, vytáhneme stany, tepelné přímotopy, deky a oslavu si užijeme i tak. Jsme připraveni na vše, ale věříme v babí léto.

Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vás!

Vaše Pivstro

 


Naše další aktivity

Historický sklep

Pivstro má krásný salonek v historickém sklepě a Vy v něm můžete uspořádat Vaši událost!
Zjistit více

Pivní degustace

Přijďte poznat pivo do historického sklepa v centru Plzně! V rámci řízené degustace Vás seznámíme se základní charakteristikou českých i zahraničních piv.
Zjistit více

PIVSTRO slaví 6.narozeniny

Bude se pořádně slavit, a to v úterý 27.září. Slavíme totiž 6. narozeniny Pivstra. Potečou česká piva, francouzská vodka, pochutnáme si na japonském sushi a amerických burgerech.
Zjistit více